30 Pro

Něco krásného končí, něco nového začíná…

Neúprosně se nám blíží konec roku 2016. Musím říct, že tento rok pro mě byl opravdu jako jízda na horské dráze, ať už se to týká mého soukromého či „pracovního“ života. Pracovní část, kdy tančím, nemohu ale považovat za práci. Asi to bude znít přehnaně, ale je to smysl mého života, který mi udává směr a každodenní motor, který mě ráno vyžene z postele – ne protože musím, ale protože sama chci.

Tento rok byl v oblasti mých lekcích pro mě naprosto obohacující a inspirující. A vlastně přesně 6. 1. 2017 to bude již 5 let, co mám možnost a obrovské štěstí toto nadšení sdílet s vámi všemi. Vím, že kolikrát je těžké se přemluvit a vydat se na lekci, protože……prší, sněží, je moc teplo, moc zima, pečete, vaříte, staráte se o děti, vaše drahé polovičky, nemáte čas nebo se vám jednoduše nechce. Musím se přiznat, že občas se stane i mně, že se mi do té „zimy“ nechce, ale já si nemohu říct, že tam dnes nepůjdu. Vy tu možnost máte, a o to více si vážím toho, že vždy když vcházím do sálu, vy už jste připravené na svých místech a těšíte se na lekci. S prvními kroky se moje veškeré problémy ztrácejí v dálce a já vím, že jsem ve správný čas na správném místě s těmi správnými lidmi.

Mám obrovskou radost, že jste mě úplně dobrovolně J bez jakéhokoliv nátlaku poprosily, abych uspořádala 31.12.2016 v 10h speciální silvestrovskou zumba party v Holmes Place Anděl. Nedokáži si představit lepší zakončení roku 2016 než ho oslavit tancem a s vámi všemi společně. Teď bych se asi měla ohlédnout zpět a zamyslet se, co mi vlastně rok 2016 přinesl? Bylo toho opravdu mnoho, ale to nejdůležitější pro mě jsou skvělí lidé, které jsem díky lekcím potkala, radost, kterou každou lekci prožívám a důvěru sama sebe, že jdu správným směrem a mám se věnovat tomu, co mě baví a co mám ráda. Zdá se to až neuvěřitelné, ale za poslední rok jsem odučila více jak 260 lekcí, to je 15 600 minut, 936 000 vteřin tance. A to nemluvím o hodinách, minutách a vteřinách strávených přípravou, vymýšlením a učením se nových choreografií. Vlastně jsem protančila rok ani nevím jak, a tak se mi podařilo splnit jedno z mých hlavních předsevzetí, které jsem si pro tento rok dala. Nestává se mi to často, ale podařilo se mi ke zdárnému konci dovést také tvorbu nového webu, jehož název samozřejmě nemůže znít jinak než www.tancizivotem.cz.

 Za tohle vše jsem opravdu moc vděčná a neskutečně si toho vážím. Abych zde nepsala jen mé subjektivní dojmy a hodnocení, rozhodla jsem se přidat také několik vašich dalších referencí (opravdové, psané vámi klientky, bez jakýchkoliv úprav), které od vás dostávám a moc vám za ně děkuji.

Už teď se těším se na další rok, protože tak nějak vnitřně cítím, že to bude naprosto výjimečný a skvělý rok……Let´s get the party started!

Monika

„Chodila jsem i na jiné lekce zumby s různými cvičitelkami, tak můžu porovnávat a můžu říct, že lekce zumby u Lucky byly vždy o level lepší. Nevyrovnala se jí zatím žádná lektorka, je opravdu super a dokáže člověka nabudit svojí nezdolnou energií a optimismem. Její lekce jsou opravdu super a všem doporučuji. Já bych na ně chodila i nadále, ale jelikož jsem se odstěhovala 200 km od Prahy, tak již bohužel nemám tu možnost. Chodila jsem na zumbu s Luckou několik let a musím jen chválit. Doufám, že se jí alespoň přiblíží kvalitou některá ze zdejších instruktorek, i když už teď tuším, že se jí žádná nevyrovná. Všem lidičkám doporučuji chodit “cvičit” s Luckou, i když já jsem zumbu vůbec jako cvičení jako takové nebrala, je to zábava, která navíc zdokonaluje kondičku, posiluje svaly a v neposlední řadě zlepšuje náladu díky vyplaveným endorfinům :-) Určitě si jí oblíbí každý tak jako já. :-) Takových výborných instruktorek by mělo být více. Dávám pět hvězd z pěti možných J Jen tak dál!!! J Díky Lucko a přeji mnoho úspěchů jak v instruktorství tak i v osobním životě. Inspiruj lidi dál a pokračuj ve svém počínání, jdeš dobrým směrem ;-)“

Kateřina

Když jsem se rozhodovala na VŠE, kam se jít trochu zapotit, škrtla jsem hned fitko, kde to vždycky podivně “vonělo” a zjistila, že tam mam volno akorát tak na zumbu s Luckou. V životě jsem před tím na zumbě nikdy nebyla a trochu jsem se bála, abych neskončila s podobným pocitem jako při lekcích aerobiku, kde do dnes nevím, jak vypadá step touch i když se dělá v každý druhý písničce. K mému potěšení po nás ale Lucka nechtěla žádný zkostnatělý pohyby, které by se skrývaly v žargonu cvičitelek aerobiku, ale taneční pohyby, které často vyjadřují téma příslušné písničky a navíc při nich člověk zápasí se svou vahou a nešikovností. Nejdůležitější na tom vše ale je to, že mě vždycky dokáže vtáhnout do děje a já procházím naprostou katarzí. Po hodině zjistím, že ze mě kape pot a že po závěrečném protažení musím čekat dalších 168 hodin, než si zas dáme do těla. Jo a na co Lucky lekce netrpí je stereotyp. Pokaždé přijde s něčím novým, a navíc její repertoár je dost obsáhlý, takže žádná lekce není stejná. VŠE už je za mnou, za zumbou tam ale chodím stále.

Jana

Na začátku jsem zkusila Lucky Zumbu, protože to odpovídalo tomu, co jsem hledala v Měcholupech už dlouho: taneční hodinu v okolí bydliště v rozumnou dobu. Už při první lekci jsem cítila Lucčino zapálení a radost z pohybu, které nelze nesdílet taky. Zjistila jsem, že to je přesně to, co hledám. Veselé, energické choreografie na skvělé písničky v podání Lucky mě vždycky pořádně nakopnou do nového týdne. A občas si pro nás připraví překvapení. Kromě tematických lekcí mě zaujalo tango nebo jive v zumbovém podání.

Simona

Lekcie zumby s Luckou sú niečo, na čo sa človek teší celý deň .Od začiatku do konca je to veselá párty, ktorá Vás príjemne unaví, ale na druhej strane nabije pozitívnou energiou. Navyše Lucka je milá, usmevavá a výborná lektorka, s ktorou sú vždy pekné a zábavné choreografie zaručené :)